Inwestycje

Już od 1998 roku budujemy funkcjonalne, bezpieczne i przyjazne mieszkańcom osiedla. W naszej ofercie znajdują się zarówno kameralne inwestycje, jak i rozbudowane, wielorodzinne kompleksy osiedlowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dotychczasowymi inwestycjami grupy AWIM.


Wzgórze Witkowickie
ul. Witkowicka

Status inwestycji: w trakcie realizacji
Kameralna zabudowa
Bliskość terenów zielonych
Czyste powietrze
Bezpieczne osiedle

O inwestycji

Osiedle „Witkowickie Wzgórze” to kameralna enklawa  złożona z 16 budynków w tym 3 domów wolnostojących oraz 13 domów w zabudowie bliźniaczej z mieszkaniami jedno  i  dwupoziomowymi. Inwestycja zostanie zrealizowana w II etapach . W pierwszym etapie zostanie wybudowanych 32 mieszkań, natomiast w drugim etapie powstaną 3 domy i 22 mieszkania. Mieszkania mają dostęp do tarasu lub przestronnego ogródka. Komfort parkowania zapewnią podwójne garaże przynależne do domów oraz pojedyncze do mieszkań. Doskonałym uzupełnieniem są dodatkowe miejsca postojowe na terenie osiedla.

Strona inwestycji

Osiedle Kwitnących Wiśni
ul. Ciołkosza

Status inwestycji: w trakcie realizacji
Kameralna zabudowa
Bliskość terenów zielonych
Rozbudowana infrastruktura
Miejsca postojowe
Bezpieczne osiedle
Oświetlone drogi dojazdowe

O inwestycji

To osiedle zlokalizowane w południowym Krakowie składające się z ośmiu budynków mieszczących w sobie łącznie 32 mieszkania. Komfortowe lokale mają dostęp do tarasów lub ogródków. Dzięki swojej niskiej zabudowie, ogrodzeniu i zagospodarowaniu przestrzeni wspólnej zielenią Osiedle Kwitnących Wiśni to doskonałe miejsce dla osób, szukających cichej enklawy, która nie traci jednak żadnych zalet wynikających z miejskiej lokalizacji.

Strona inwestycji