O nas

Sukces naszych realizacji był zawsze sumą innowacyjnych technologii, starannie dobranej lokalizacji, wysokiej jakości wykonania i wykończenia oraz przemyślanych rozwiązań projektowych.

Nasza historia rozpoczyna się w roku 1998 i wywodzi się z programu wspierania budownictwa mieszkaniowego realizowanego przez fundację CHF (Cooperative Housing Foundation). Program ten realizowany był w latach 90-tych w całym kraju w ramach pomocy rządu amerykańskiego dla Państwa Polskiego.

Od początku należeliśmy do najprężniejszych i najbardziej profesjonalnych spośród wszystkich firm działających w programie CHF, a efektem naszej działalności są 3 osiedla domów szeregowych i 12 budynków wielorodzinnych. W sumie w latach 2000-2006 oddaliśmy do użytku 56 domów i 515 mieszkań.

Od roku 2006 budujemy również jako firma deweloperska.
Od tego czasu wybudowaliśmy i oddaliśmy do użytku 11 budynków wielorodzinnych i w sumie 640 mieszkań. Dla potrzeb tych inwestycji tworzymy spółki celowe.

Spółka celowa AWIM Kraków wybudowała Osiedle Ukryte Pragnienia (374 mieszkania w 6-ciu budynkach). Druga Spółka celowa Awim Development oddała trzy etapy Osiedla Eldorado (327 mieszkań w 6 budynkach). Spółka Awim Śliczna wybudowała przy ul. Kluczborskiej budynek mieszkalny z 59 mieszkaniami oraz budynek biurowy z 1200 m2 powierzchni. Kolejna Spółka, Awim Murarska, oddała do użytku budynek przy ul. Murarskiej w ramach inwestycji Dom Pod Świerkami (80 mieszkań). Obecnie rozpoczynamy następna inwestycję – Osiedle Kwitnących Wiśni w ramach Spółki Awim Jugowice. Będzie to osiedle 32 mieszkań, kameralna zabudowa w południowej części Krakowa.

Nieustannie rozwijamy i modernizujemy naszą ofertę.
Naszym celem jest budowanie funkcjonalnych, bezpiecznych i przyjaznych mieszkańcom inwestycji, które zapewniają gwarancję doskonałej przestrzeni do codziennego życia.

Certyfikaty i wyróżnienia

Od lat tworzymy profesjonalny zespół, który każdy projekt traktuje w sposób indywidualny i unikatowy. Za nasze dotychczasowe działania otrzymaliśmy szereg nagród i wyróżnień.

certyfikaty
Wyróżnienie w Konkursie o tytuł Krakowskiego Mieszkaniowego Dewelopera Roku
certyfikaty
Budowa Roku 2008 - nagroda III stopnia za kompleks mieszkań i apartamentów Ukryte Pragnienia
certyfikaty
Godło Złoty Kask – za wysoką jakość architektoniczną budynków osiedla Eldorado
certyfikaty
Certyfikaty Miejsce Przyjaznych Maluchom - dla osiedli Eldorado i Ukryte Pragnienia
certyfikaty
Nagroda Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa
certyfikaty
Firma jest członkiem Stowarzyszenia Budowniczych Domów i Mieszkań